Z dôvodu letnej dovolenky bude sklad uzavretý od 15. do 19. júla.

V roku 2024 v detských izbách hrá prím flexibilita

Doby statického usporiadania detského nábytku sú dávno preč. V roku 2024 prichádza nová éra flexibility a personalizácie s prispôsobiteľným a renovovaným nábytkom s modulárnym designom. Predstavte si nábytok podľa neustále sa meniacich potrieb domácich úloh, kreatívnych činností a hier.

Tvorte tematické zóny

Nie sú vám ľahostajné záujmy vášho dieťaťa? Tvorte pre neho tematické zóny, ktoré z detskej izby vytvoria mnohotvárnu krajinu plno fantázie a rozprávkových divov. Vymedzte deťom pokojný kútik na čítanie s útulným sedacím vrecom, remeselný kútik s pracovným stolom pre umelecké činnosti i úkryt v podobe stanov a domčekov. Tematické zóny podporujú rozmanité, motivačné a pútavé prostredie.

Obľúbené prvky

Detská izba by mala odrážať jedinečnosť každého dieťaťa. Personalizácia je preto kľúčová. Začleňte do výzdoby jeho obľúbené farby, filmové postavy, záujmy, športy a koníčky. Začnite posteľnou bielizňou s obľúbenými kreslenými postavičkami a zakončite stenami s plagátmi a samolepkami, ktoré rezonujú s preferenciami vášho dieťaťa. Podporíte tak radosť, pocit osobnej identity a vlastníctva priestoru.

Funkčné úložné riešenia

Na skrotenie chaosu hračiek, oblečenia a pomôcok v detskej izbe, využite funkčné úložné riešenia, ktoré vám pomôžu sa vysporiadať s usporiadaním s množstvom hračiek, kreatívnych potrieb, knižiek, školských pomôcok, športového vybavenia i sezónneho oblečenia. Modulárny flexibilný a prispôsobivý nábytok aj multifunkčný nábytok s úložnými priestormi uľahčí deťom organizáciu, upratovanie aj harmonizáciu prostredia. Postele a sedačky so vstavanými zásuvkami ponúknu dokonalý úkryt pre všetky veci.

Nástenné police, regály a priehradky

Nástenné police, vešiaky, regály, truhlice, boxy a koše sú úžasné pre vertikálne skladovanie a ponúkajú štýlové a praktické riešenie, ako udržať hračky aj pomôcky skvele organizované a ľahko dostupné. Kombinujte vybavenie a uvoľnite deťom cenný priestor na hranie a relaxáciu na koberci na podlahe.

Neutrálne farby nábytku predĺžia jeho životnosť

Nadčasové kúzlo nábytku v neutrálnych a jemných pastelových farbách vám pomôže preklenúť často sa meniace predstavy, záujmy a potreby vašich detí. Klasická drevená komoda, neutrálne ladený rám postele a univerzálny písací stôl môžete oživiť pomocou textílií, živých detských obliečok, závesov, hravých nástenných samolepiek a tematických doplnkov, ktoré budú odrážať záujmy a koníčky dieťaťa. Pokiaľ máte väčšie deti, skúste s nimi pomocou brúsenia alebo natierania upcyklovať existujúci nábytok.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.