Z dôvodu letnej dovolenky bude sklad uzavretý od 15. do 19. júla.

Spomienka na dohľad

Predtým za našich babičiek a deduškov sa spomienky uchovávali prevažne v ich mysli alebo v písanej podobe. Nádherné momenty bolo možné zachtiť iba vo výnimočnom okamihu, teda fotografií nikto nemal ani z ďaleka toľko, ako my teraz. Čím sme ale starší, tým viac pokročilá technológia prichádza na trh a otvára nám stále viac a viac možností. Schopnosť vyfotografovať daný okamih a darovať ho alebo ponechať si ho aj vo fyzickej podobe je jedna z najkrajších vecí.

Vyvolané fotografie dokážu s miestnosťou urobiť divy. Nielen, že s nimi možno perfektne ozdobiť prázdne plochy v domácnosti, ale taktiež môžu vyvolať emócie v každom z nás. A práve preto je vhodné vystavenie svojich obľúbených fotiek vo Vašej blízkosti. Pri každom pohľade vykúzli úsmev na tvári a dodá energiu na celý deň.

Ako ale fotografie naaranžovať, aby vyzerali dokonale? Túto prácu za Vás odvedú fotorámiky. Na našom eshope nájdete plno rôznych druhov, z ktorých si určite každý z Vás vyberie ten pravý. Rámčeky môžu obsahovať miesto iba na jednu fotku, ale aj na väčšie množstvo fotiek pohromade. Možno ich vystaviť na poličku, stôl alebo regál, avšak bezpochyby rozžiari aj bielu nudou stenu, na ktorú je možné ich ľahko zavesiť.

Originalita je dôležitá nech sa jedná o čokoľvek a ani tá nechýba u našich produktov. Široký sortiment obsahuje drevené rámy s mnohými doplnkami, či už sa jedná o žiariace trblietky alebo chlpaté brmbolce.

Fotorámik s fotografiou bude aj príjemným symbolickým darčekom, ktorý vyvolá mnoho citov bez jediného slovíčka.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.