Z dôvodu letnej dovolenky bude sklad uzavretý od 15. do 19. júla.

O nás

Náš internetový obchod bol založený v roku 2019 v krásnej Prahe. Odvtedy sa veľmi rýchlo rozrástol a dnes sme prítomní aj na Slovensku a v Nemecku. Postaráme sa o to, aby ste nemuseli tráviť veľa času na internete hľadaním originálnych a cenovo dostupných dekorácií do detských či vnučkiných izieb. Ponúkame profesionálny servis, originálnu ponuku a vysokú kvalitu tovaru, ktorú inde nenájdete.

Na našom e-shope dnes nájdete viac ako tisíc štýlových dekorácií, úložných priestorov, detského nábytku, detských hračiek a bytového textilu do detských izieb za prijateľné ceny, ktoré máme skladom v Českej republike. K nákupu nad 40 EUR získate aj darček a nad 65 EUR dopravu zdarma. Vaše objednávky vybavujeme promptne a v pracovných dňoch odosielame do 24 hodín. Veľmi nám tiež záleží na tom, aby bol tovar k vám doručený s čo najmenším dopadom na životné prostredie.

Naše rozsiahle portfólio sa neustále rozširuje. Sme hrdí na to, že vám vždy prinášame širokú ponuku atraktívnych výrobkov za prijateľné ceny. Spolupracujeme najmä s francúzskymi značkami, ale ponúkame aj tovar z iných krajín. Väčší sortiment nábytku, doplnkov a dekorácií do detskej izby od francúzskych značiek dnes nikde inde nenájdete! Okrem toho pravidelne zaraďujeme najnovšie produkty. Naším cieľom je ponúkať kvalitný tovar s neotrelým dizajnom, ktorý prispeje k skrášleniu vzhľadu detských izieb, v ktorých budú môcť vaše deti príjemnejšie tráviť svoj čas.

Podľa nášho názoru nie je nič lepšie, ako robiť deťom radosť!

V mene celého nášho tímu dúfame, že sa vám nakupovanie bude páčiť rovnako ako nám výber najnovších produktov. Popustite uzdu svojej fantázii a nechajte sa inšpirovať naším e-shopom.

Váš Dream Boutique tím

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.