Vrátenie tovaru

Pri doručení objednaného tovaru prosím skontrolujte, či zásielka nevykazuje vady spôsobené prepravou. Pokiaľ áno, nepreberajte prosím zásielku a informujte nás o tomto na emailovej adrese info@dreamboutique.sk.

VRÁTENIE TOVARU

Zákazník má právo tovar vrátiť do 14 dní od prevzatia zásielky bez udania dôvodu. Túto skutočnosť nám prosím oznámte na emailovú adresu info@dreamboutique.sk. Tovar musí byť v tomto prípade v pôvodnom obale, nepoužitý, nepraný a vrátane originálnych visačiek. Náklady na vrátenie tovaru sú v tomto prípade na strane kupujúceho, pokiaľ nie je dohodnuté inak. K vratke nám prosím priložte číslo objednávky alebo môžete vyplniť formulár.

REKLAMÁCIA

Tovar môžete samozrejme vrátiť aj z dôvodu reklamácie, záručná lehota je 24 mesiacov od prevzatia tovaru. V závislosti od druhu vady a od povahy tovaru bude oprávnená reklamácia riešená výmenou tovaru či vrátením zaplatenej kúpnej ceny v súlade s právnymi predpismi platnými v SR. Náklady na vrátenie tovaru sú v tomto prípade na strane predávajúceho. K reklamácii nám prosím priložte číslo objednávky alebo môžete vyplniť formulár.

SPÄTNÁ DOPRAVA

Tovar na vrátenie a reklamáciu prosím zaneste na akúkoľvek pobočku Packety a obsluhe nahláste kód 93535960. V prípade potreby vrátenia väčšieho tovaru (napr. nábytku) k Vám domov objednáme zvoz cez kuriéra.

V prípade, že Vám nevyhovuje poloha žiadnej z pobočiek Packety, môžete balíček poslať priamo do nášho skladu na adresu: Dreamboutique.sk, Žukovského 888/2, 161 00, Praha 5.

VRÁTENIE PEŇAZÍ

Peniaze za tovar zašleme na Váš bankový účet čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od kúpnej zmluvy, nie však skôr, než dôjde k doručeniu vráteného tovaru na našu adresu.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.