Z dôvodu letnej dovolenky bude sklad uzavretý od 15. do 19. júla.

Čo je pre Vaše ratolesti najlepšie?

Každý rodič chce pre svojich milovaných to najlepšie. Či už sa jedná o potraviny, oblečenie alebo šetrné lieky, netreba zabudnúť aj na materiál, z ktorého sú vyrábané hračky na hranie. A práve preto sú drevené hračky tie najlepšie, ktoré sú vôbec k dostaniu.

Sú vyrobené z prírodného materiálu neobsahujúceho žiadne chemické látky alebo plasty, ktoré by mohli byť pre deti nebezpečné. Nehrozí tu ani ľahké zničenie malých častíc, ktoré by potom lákalo malých uličníkov strčiť do pusy a napáchať nepríjemné škody. Ich materiál zaručí trvanlivosť a odolnosť, preto je možné odovzdávať hračky z generácie na generáciu a dodať im vlastné kúzlo. V neposlednom rade sú drevené hračky aj veľmi ekologickou a šetrnou náhradou, čo je pre našu planétu veľmi prínosné.

Na našom eshope nájdete pestrý sortiment plný šikovných hračiek, ktoré sú nielen kvalitné, ale tiež ľahko rozvíja jemnú motoriku, logické myslenie a priestorovú predstavivosť detí. Pre rozvoj týchto schopností je vhodné deťom zaobstarať napríklad farebné puzzle, stavebnice alebo kocky. Ďalšími populárnymi hračkami sú obľúbené kuchynky, náradie alebo autá, ktoré si deti zamilujú raz dva. Tá zase pomáhajú deťom rozvíjať fantáziu a svoje sociálne a emocionálne zručnosti.

A práve preto sú drevené hračky skvelou voľbou pre Vašich milovaných.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.