Z dôvodu letnej dovolenky bude sklad uzavretý od 15. do 19. júla.

Už žiadne chladné posedenie na zemi

Vankúše na podlahu sú skvelým riešením pre komfort a pohodlie pri sedení na zemi. Sú vhodné predovšetkým pre deti, ktorí trávia hodiny na studenej podlahe so svojimi obľúbenými hračkami, ale šikovným pomocníkom budú tiež pre milovníkov meditácií alebo jogy. Ich využitie je ideálne pre nespočetné množstvo ďalších aktivít ako je napríklad niekým obľúbené čítanie, sledovanie televízie, učenie, hranie stolových hier s priateľmi alebo ako pelechy pre Vášho domáceho maznáčika. Skúste ich tiež ako doplnok do našich detských domčekov. Skrátka vankúš na podlahu sa doma nikdy nestratí.

Tieto vankúše sa vyrábajú z rôznych materiálov, ako sú pena, froté, bavlna, satén alebo dokonca aj kožušiny. Avšak náš eshop ponúka široký výber pufov a vankúšov z obľúbenej bavlny, ktorá je na dotyk veľmi príjemná a zároveň šetrná voči každej pokožke. Vankúše zaistia teplý povrch a poskytnú skvelý zdroj podpory chrbtice a krku, čo je dôležité pre tých, ktorí trpia bolesťami chrbta. Vďaka nim je ľahké udržiavať správnu polohu tela pri sedení a vďaka tomu bolesti chrbta môžu ľahko odznieť.

Výber správneho vankúša na podlahu závisí od individuálnych potrieb každého z Vás. Vankúše je možné zaobstarať v rôznych veľkostiach, farbách a vzoroch, ktoré môžu ladiť s Vaším interiérom, ale aj exteriérom! Niektorí ľudia preferujú mäkšie vankúše, zatiaľ čo iní preferujú pevnejšie a podpornejšie vankúše. Je dôležité zvoliť vankúš s vhodnou hrúbkou, aby vyhovoval práve Vám.

Veľkou výhodou vankúšov je ich skladnosť, čo je ideálne na ľahké presúvanie, uloženie v malých priestoroch alebo dokonca aj cestovanie.

Vyskúšate a už nikdy sa ho nezbavíte!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.