Z dôvodu letnej dovolenky bude sklad uzavretý od 15. do 19. júla.

Perfektný symbolický darček

Pomaly sa blížia Vianoce a s tým aj nakupovanie darčekov svojim najbližším pre radosť.

Čím sme starší, tým viac si uvedomujeme, že na darčekoch až tak nezáleží, a že ide iba o symbolickú tradíciu, ktorú pripomenieme našu lásku svojim priateľom a rodine. Je to čas spoločnej pohody, kedy sa všetci zídu pohromade a užívajú si kúzelné chvíľky pri teplom kakaa alebo obľúbenom zváraku. Neviete si ale rady s maličkosťou, ktorá by vykúzlila ostatným úsmev na tvári? Čo tak chlpatý kamarát?

Chlpatý kamarát by niektorých mohol síce milo prekvapiť, avšak nie každého by zvieratko do domácnosti urobilo šťastného. Nie pretože nie je daná osoba práve milovníkom zvieratiek, ale možno si nemôže kvôli výťaženosti domáceho maznáčika len tak zaobstarať. Ako sa ale vyhnúť takejto situácii?

Nie každý chlpatý kamarát vyžaduje toľko starosti ako je psík či mačička. Práve preto existujú plyšové hračky, ktoré potešia úplne každého. Jedná sa o symbolický darček, ktorý môže vyvolať nádherné emócie a je možné ho darovať akejkoľvek vekovej kategórii. Malé dieťatko poteší napríklad plyšový jednorožec, ktorý sa stane kamarátom a pomocníkom pri každodennom zaspávaní a milovníka slonov zas poteší plyšové slonítka, ktoré nie je náročné na správanie a môže sa zabývať aj Vás doma. Plyšové hračky môžu byť darovaní aj ako vtip alebo na pripomenutie detských čias.

Všetky plyšové hračky v našom sortimente sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, teda u nich nehrozí skoré zničenie a sú 100% zdravotne nezávadné. Ich látka je šetrná ku každej pokožke a nespôsobí nepríjemnosti ani u najmenších bábätiek.

Aký bude Váš šťastlivec?

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.