Z dôvodu letnej dovolenky bude sklad uzavretý od 15. do 19. júla.

Nočné svetielko pre deti

Blíži sa koniec dňa. Dňa stráveného v školskej lavici s perom v ruke a zápiskami v zošite. Po splnení domácich úloh do školy je najlepšou odmenou zaslúžený odpočinok. Každý si svoj odpočinok ale predstavuje inak. Pre niektorých to je šport, ktorým sa na chvíľku odreaguje od reality alebo napríklad len pokec s kamarátmi. Odpočinok, ktorý ale vyžaduje každý človek, je ten v posteli. V posteli s tou najpríjemnejšou perinou a najlepšie aj plyšáčikom, ktorý nám bude robiť príjemnú spoločnosť po celú temnú noc.

Pred spaním je vhodné si prečítať pár slov z obľúbenej knižky, ktorá zaistí upokojenie myšlienok o ďalšom dni či iných stresových chvíľok. A práve v tejto chvíli nie je potrebné nič iné, než kvalitné svetielko, ktoré napomôže s príjemným a nedráždivým osvetlením pre očká.

Detské svetielko je možné využiť na pokojnejšie zaspávanie, kedy sa maličké boja v izbe po tme. Jeho potreba je práve aj pri čítaní knižky či poslednom pripomenutí školskej látky na test. Pre deti, ktoré často v noci surfujú na toalete, je nočné svetielko absolútnou nutnosťou.

Na našom eshope nájdete široký výber originálnych detských svetielok, ktoré urobia detskú izbu o niečo veselším miestom. Vyberte si lampičku, ktorá bude tou najvhodnejšou, pretože je možnosť ako lampičiek na batérie, tak aj do zásuvky.

Dobrú noc!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.