Z dôvodu letnej dovolenky bude sklad uzavretý od 15. do 19. júla.

Plagáty do detskej izby

Čím by sa asi tak dal ešte zútulniť a predovšetkým ozdobiť detskú izbu Vašich ratolestí? Čo tak plagáty, ktoré sú veľmi obľúbeným prvkom do izbičky? Možno ich zavesiť či vystaviť kamkoľvek sa Vám len za chce a práve preto sú tou pravou voľbou na vyplnenie prázdneho miesta na stene.

Detské plagáty sa najčastejšie zdobia šťastnými a veselými obrázkami, aby Vašim najmilším vykúzlili úsmev na tvári každý deň. V našom širokom sortimente nájdete prvky animovaných zvieratiek, ale aj so vzdelávacou tematikou, ktorým je napríklad ten s lesnými zvieratkami. Napomôže sa ľahším zapamätaním ich podoby a mena.

Pri výbere plagátu je dôležité myslieť na to, aby zodpovedal veku dieťaťa a bol preňho vhodný. Pre najmenších bude pravou voľbou plagát s jednoduchým obrázkom a farebnými tvarmi, zatiaľ čo starším bude vyhovovať plagát s viacerými detailnými obrázkami a vzdelávacou tematikou.

Každučký plagát na našom eshope je bezpečný a neobsahuje žiadne nebezpečné alebo nevhodné prvky. Všetky sú tiež vytlačené na kvalitnom papieri, teda nehrozí rozmazanie alebo zničenie obrázku.

Nechajte vybrať Vaše milé vlastný dekor pre ich izbu a ponechajte im možnosť s usporiadaním plagátu vo svojom vlastnom kráľovstve.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.