Z dôvodu letnej dovolenky bude sklad uzavretý od 15. do 19. júla.

Pohodlie domova

Interiér izby je možné upraviť pomocou doplnkov, ktorých je nespočet. Medzi najrozšírenejšie patrí nábytok či nástenné dekorácie, ale rozhodne by ste nemali vynechať ani textilné doplnky. Práve tie dokážu s Vaším interiérom urobiť divy. Nielen, že zútulnia atmosféru v miestnosti, ale tiež majú veľmi praktickú funkciu. Dokážu utlmiť hluk, upraviť mieru dopadajúceho svetla a niektoré z nich Vám aj doprajú ten najkvalitnejší odpočinok, kedy si budete pripadať ako na vrcholku oblakov. A práve preto sa oplatí do bytových textílií investovať.

Relax v oblakoch

Po dlhom dni v škole či práci na Vás doma čaká zaslúžený relax. To docielite pomocou kvalitných a zároveň dizajnových obliečok vyrobených zo stopercentnej bavlny. Bavlnené obliečky skvele absorbujú vlhkosť, teda aj pot, čo je pre horúce noci perfektnou vlastnosťou. Zároveň je vhodné aj pre extrémne citlivé pokožky. Vyberte si obliečky podľa Vášho vkusu a pre lepší výsledok aj malý vankúšik či teplú deku, ktorá Vám napomôže počas chladnejších nocí.

S nádchou je koniec

Praktickým doplnkom, ktorý nesmie chýbať v domácnosti, je malý koberček. Možno využiť na rozjasnenie izby, ale aj pri skladaní kociek na podlahe, ktorá je dosť chladná a môže spôsobiť nepríjemné prechladnutie. Na našom eshope nájdete široký výber chlpatých kobercov, ktoré sú práve IN.

Relax v oblakoch

Nezabudnite tiež na závesy, ktoré zaistia nielen ochranu pred ostrým slnkom v letných horúcich dňoch, ale aj súkromie pred zvedavými susedmi. Pokiaľ ich navyše vhodne zladíte s našimi vankúšikmi, dodajú Vášmu kráľovstvu útulnú atmosféru a tiež pocit bezpečia.

Tak málo stačí na dokonalosť pohodlia domova.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.