Z dôvodu letnej dovolenky bude sklad uzavretý od 15. do 19. júla.

Detská izbička s prehľadom

Je dokázané, že naša produktivita sa odvíja od veľa faktorov okolo nás. Či už ide o počasie či kolektív v našom okolí, chuť do práce si jednoducho a bohužiaľ naplánovať nedokážeme. Môžeme si však pomôcť malými krôčikmi, ktoré nás postrčia k lepšiemu výkonu. Nenapadá Vás akým spôsobom? To sa dočítate v nasledujúcich odsekoch.

Už žiadne rozptyľovanie

Pre maximálnu sústredenosť je najvhodnejšie okolie, ktoré Vaše deti nebude rozptyľovať. To znamená, čím menej pohádzaných vecičiek na stole či inom pracovnom mieste, tým lepší výkon. A na tento problém máme jednoduchý a účinný fígeľ. Úložných priestorov nie je nikdy dosť as našimi úložnými boxmi všetkého druhu to máme pod kontrolou. Rýchlosť vášho upratovania nenahradí nič a organizácia malých potrieb Vám zaistí pokojnú dušu pripravenú na prácu.

Naše oči nefungujú ako tie mačacie

Ďalším faktorom na chuť do práce robenia domácich úloh je dostatočné osvetlenie. Kto by chcel pracovať po tme alebo v šere? No rozhodne nikto, kto nevlastní mačacie oči, ktoré vidia po tme perfektne. K tomu Vám napomôžu naše stolné lampičky, ktoré nájdete na našom eshope. Zároveň sa stanú krásnym a veselým doplnkom vašej izby, ktorým sa môžete chváliť vďaka originalite.

Upracte, rozsvieťte, zabaľte sa do chlpatej dečky, ktorá je tiež dostupná na našom eshope az pohodlia domova začnete produktívny deň.

S chuťou do toho a pol je hotovo!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.