Z dôvodu letnej dovolenky bude sklad uzavretý od 15. do 19. júla.

Nová detská izbička do Vianoc

Detská izbička si raz za čas zaslúži obmeniť a na Vianoce si žiada aj peknú vianočnú výzdobu. V období adventu tiež nesmieme zabudnúť na darčeky pre jeho malých obyvateľov. Keď sú deti doma, potrebujú sa tu dobre cítiť a zabaviť sa, obzvlášť v prípade, že je vonku zlé počasie alebo sú choré a musia práve zostať doma. Pozrite sa do nášho e-shopu, máme pre vás veľa krásneho vybavenia do detských izbičiek. Nadeľte svojim deťom krásnu izbičku práve na Vianoce!

Vyberajte darčeky od nábytku, cez doplnky a dekorácie

Vymýšľate vianočné darčeky, ktorými by ste tento rok deťom urobili naozaj radosť? Potešte svoje ratolesti a zároveň aj sami seba a kúpte im úplne novú detskú izbu. Z obnovených detských izbičiek pre dievčatá i chlapcov budú mať vaši potomkovia určite radosť! Chlapcom môžete vytvoriť pirátsku izbu, alebo vhodným vybavením potešiť milovníkov futbalu či áut. Pre dievčatká môžete zase zaobstarať detský nábytok napríklad ako pre princeznú. Nechajte sa inšpirovať aj pri výbere vianočných darčekov pre deti.

Rekonštrukcia detskej izby

Pokiaľ rekonštrukciu detskej izby do Vianoc nestihnete, aj tak si zaistite skorú rezerváciu a objednávku detského nábytku, dekorácií a doplnkov. Ak chcete mať istotu, že vami vybraný tovar bude skladom, na nič nečakajte a objednajte si ho radšej ihneď. U nás nájdete všetko potrebné vybavenie k zariadeniu izbičke pre bábätko, predškoláka, školáka aj izby pre študenta. Aby sme vám zariaďovanie detských izieb čo najviac uľahčili, pripravili sme pre vás celý rad dekorácií a doplnkov.

Kolekcia detského vybavenia

Naša ucelená kolekcia detského nábytku patrí medzi najpredávanejšie. Pokiaľ ste sa rozhodli zariadiť deťom detskú izbu ešte pred Vianocami, alebo sa do premeny pustíte až na jar, prinášame vám veľké množstvo inšpirácie. Nádherné darčeky nakúpite v sekcii hračky. Sme pripravení naplniť vaše predstavy pekným designom a kvalitným vybavením za veľmi priaznivé ceny. Originálne spracovanie vykonané v detských tónoch a precízna kvalita sprevádza celú ponuku z akejkoľvek nami prezentovanej kategórie.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.