Z dôvodu letnej dovolenky bude sklad uzavretý od 15. do 19. júla.

Top trendy detských izieb v tomto roku

Začleňte v roku 2024 do vytvárania snového a funkčného prostredia pre vašich najmenších tie najnovšie trendy plné hravých motívov a inovatívnych nápadov. Tento rok sa nesie v duchu kreativity, pohodlia a šikovných riešení, ktoré detskú izbu razom premenia na kúzelné, útulné a bezpečné útočisko. Cieľom je vyvážiť estetiku s funkčnosťou a zaistiť deťom priestor prispôsobený ich potrebám a záujmom.

Ekologicky šetrný detský nábytok

Vo svete dizajnu detských izieb je novým trendom ekologické správanie, pestré interaktívne motívy a personalizované priestory. V roku 2024 je v kurze udržateľný ak prírode šetrný detský nábytok, vďaka ktorému budú vaše deti vyrastať so zmyslom pre zodpovednosť k životnému prostrediu. Náš kvalitný tovar s nevšedným dizajnom vám navyše doručíme s čo najmenším dopadom na životné prostredie.

Udržateľné a netoxické materiály

Už nemusíte robiť kompromisy medzi štýlom, funkčnosťou, kvalitou a udržateľnosťou. Moderné trendy v detských izbách zahŕňajú nábytok, dekorácie aj doplnky aj textílie vyrobené z udržateľných materiálov, ako je bambus, trstina, regenerované drevo alebo drevo s certifikátom FSC a ďalšími certifikáciami. Tak prispejete k zdravšej planéte a zaistíte deťom priestor bez škodlivých chemikálií.

Farby a povrchové úpravy na vodnej báze

Bezpečnosť je v detských izbách najvyššia priorita. Zabudnite na farby zaťažené škodlivými prchavými organickými látkami alebo VOC - volatile organic compound. Tieto organické zlúčeniny za prítomnosti slnečného žiarenia reagujú s oxidmi dusíka a vzniknuté látky môžu poškodzovať zdravie aj ozónovú vrstvu. Náš nábytok má povrchovú úpravu prevedenú farbami na vodnej báze. Tie zaručia bezpečnejšie prostredie pre vaše dieťa a prispievajú k lepšej kvalite vzduchu v obytnom priestore.

Recyklácia a upcyklácia

Hodnotu recyklácie a upcyklácie deti vnímajú už v ranom veku. Môžete staviť na nápaditý nábytok vyrobený z recyklovaných paliet, alebo sa postiť do renovácií sami. Dajte veciam nový kabát. Natreté komody a skrinky dodajú miestnosti charakter av dieťati vzbudia zmysel pre kreativitu a zodpovednosť.

Interaktívne a múdre prvky

Dizajn budúcnosti v oblasti detských izieb nahráva technicky zdatným deťom. V roku 2024 sa trendy v detských izbách posúvajú do digitálnej sféry a pomocou šikovných doplnkov a hračiek vytvárajú deťom interaktívne vzdelávacie priestory pomáhajúce so zlepšovaním motoriky a kognitívneho myslenia.

Inteligentné systémy osvetlenia

Inteligentné osvetľovacie systémy s funkciou zmeny farieb, stmievanie a naprogramovanie podľa dennej doby alebo vykonávané činnosti ovládateľné prostredníctvom aplikácií pre deti učia deti kreatívne ovládať nové chytré technológie a celkovo menia atmosféru detských izieb.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.